KuponperestV2
4 Kasım Cumartesi · 15:00
Salernitana 1919
0-2Maç sonucu · İY 0-1
SSC Napoli

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,10

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%20
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%57
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%82
2.5 üst
%58
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.78.88.65.62.71.0
15.1109.96.43.11.2
23.05.85.63.71.80.7
31.12.22.21.40.70.3
40.30.60.60.40.20.1
50.10.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 86%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%80
Elo gücü%74
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, SSC Napoli 1761.
  • Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1761).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%56
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Salernitana 1919 1620.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, SSC Napoli 1761.
  • Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Salernitana 1919 1620.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,15, SSC Napoli 1,94).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,15, SSC Napoli 1,94).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,15, SSC Napoli 1,94).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,15, SSC Napoli 1,94).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,15, SSC Napoli 1,94).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,15, SSC Napoli 1,94).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,15, SSC Napoli 1,94).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,15, SSC Napoli 1,94).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven63/100Orta risk
  • Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven63/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 kalesini maçların %7'inde, SSC Napoli %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven66/100Orta risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,15.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,15.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven75/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,15.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven74/100Düşük risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven61/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven68/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Salernitana 1919 — SSC Napoli · Kuponperest