KuponperestV2
22 Eylül Cuma · 18:30
Salernitana 1919
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Frosinone Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,48

En olası skor

1-2

%9

Ev sahibi kazanır
%26
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%53
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%87
2.5 üst
%68
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
03.16.06.24.22.20.9
14.39.19.16.23.21.3
23.26.66.74.62.31.0
31.63.23.32.21.10.5
40.61.21.20.80.40.2
50.20.30.40.20.10.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 97%
Dixon-Coles%60
Monte Carlo%61
Geçmiş frekans%62
Ensemble sonucu%61

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Frosinone Calcio 1694.
  • Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1694).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%52
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1694, Salernitana 1919 1620.
  • Frosinone Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Frosinone Calcio 1694.
  • Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1694, Salernitana 1919 1620.
  • Frosinone Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,47, Frosinone Calcio 2,04).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,47, Frosinone Calcio 2,04).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,47, Frosinone Calcio 2,04).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,47, Frosinone Calcio 2,04).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,47, Frosinone Calcio 2,04).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,47, Frosinone Calcio 2,04).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,47, Frosinone Calcio 2,04).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%57
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,47, Frosinone Calcio 2,04).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven57/100Orta risk
  • Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Frosinone Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 kalesini maçların %7'inde, Frosinone Calcio %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven63/100Orta risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,47.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,47.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven73/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,47.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven62/100Orta risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 2,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven63/100Orta risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 2,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven66/100Yüksek risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 2,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,97 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,97 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Salernitana 1919 — Frosinone Calcio · Kuponperest