22 Ekim Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
S19%31Beraberlik%26CCA%43
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%69
Güven57/100Orta riskModel uyumu 67%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1563, Salernitana 1919 1620.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,48
Beklenen gol (dep.)
1,65
Toplam beklenen gol
3,13
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven44/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Cagliari Calcio 1563.
- Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1563).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven42/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1563, Salernitana 1919 1620.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,48, Cagliari Calcio 1,65).
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,48, Cagliari Calcio 1,65).
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
- Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Orta risk
- Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Cagliari Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).