KuponperestV2
13 Mayıs Cumartesi · 15:00
Salernitana 1919
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Atalanta BC

Kuponperest analizi

S19%22Beraberlik%28ABC%50

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%78
Güven65/100Orta riskModel uyumu 69%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Salernitana 1919 1620.
  • Atalanta BC deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,27

Beklenen gol (dep.)

1,97

Toplam beklenen gol

3,24

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Atalanta BC 1672.
  • Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1672).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%50
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Salernitana 1919 1620.
  • Atalanta BC deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,27, Atalanta BC 1,97).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,27, Atalanta BC 1,97).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven66/100Orta risk
  • Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Salernitana 1919 — Atalanta BC · Kuponperest