KuponperestV2
21 Nisan Pazar · 18:00
Salernitana 1919
0-2Maç sonucu · İY 0-0
ACF Fiorentina

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 13 ms

Beklenen toplam gol

3,43

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%29
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%85
2.5 üst
%67
3.5 üst
%43

Skor olasılık matrisi

012345
03.26.16.14.12.00.8
14.59.39.16.03.01.2
23.46.86.84.52.20.9
31.73.43.32.21.10.4
40.61.21.20.80.40.2
50.20.40.40.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 94%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%67
Geçmiş frekans%70
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, ACF Fiorentina 1612.
  • Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1612).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Salernitana 1919 1620.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, ACF Fiorentina 1612.
  • Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Salernitana 1919 1620.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,48, ACF Fiorentina 1,99).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,48, ACF Fiorentina 1,99).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,48, ACF Fiorentina 1,99).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,48, ACF Fiorentina 1,99).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%27
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,48, ACF Fiorentina 1,99).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,48, ACF Fiorentina 1,99).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,48, ACF Fiorentina 1,99).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%57
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,48, ACF Fiorentina 1,99).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven64/100Orta risk
  • Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%34
Güven64/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 kalesini maçların %7'inde, ACF Fiorentina %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven64/100Orta risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven73/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven74/100Düşük risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,99.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven42/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,99.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%33
Güven67/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,99.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,53 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,47; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,94 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,47.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%59
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,94 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,47.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Salernitana 1919 — ACF Fiorentina · Kuponperest