KuponperestV2
17 Şubat Pazar · 21:00
Saint-Étienne
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Paris Saint-Germain

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,94

En olası skor

0-3

%8

Ev sahibi kazanır
%14
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%69
Karşılıklı gol
%65
1.5 üst
%89
2.5 üst
%77
3.5 üst
%56

Skor olasılık matrisi

012345
02.05.47.56.94.82.7
12.36.38.78.15.63.1
21.33.75.14.73.31.8
30.51.42.01.81.30.7
40.20.40.60.50.40.2
50.00.10.10.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 100%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%86
Elo gücü%86
Ensemble sonucu%85

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%15
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Paris Saint-Germain 1858.
  • Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven75/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1858).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%68
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Saint-Étienne 1509.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %69'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%32
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Paris Saint-Germain 1858.
  • Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%85
Güven76/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Saint-Étienne 1509.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %69'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven75/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,17, Paris Saint-Germain 2,77).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,17, Paris Saint-Germain 2,77).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,17, Paris Saint-Germain 2,77).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,17, Paris Saint-Germain 2,77).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%36
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,17, Paris Saint-Germain 2,77).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,17, Paris Saint-Germain 2,77).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,17, Paris Saint-Germain 2,77).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,17, Paris Saint-Germain 2,77).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven64/100Orta risk
  • Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,93 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven64/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne kalesini maçların %13'inde, Paris Saint-Germain %47'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven62/100Orta risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,17.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven64/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,17.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven75/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,17.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%95
Güven73/100Düşük risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,77.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%74
Güven61/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,77.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%53
Güven61/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,77.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%15
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,20 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,93.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,20 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,93.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Saint-Étienne — Paris Saint-Germain · Kuponperest