KuponperestV2
18 Mayıs Cumartesi · 21:00
Saint-Étienne
3-0Maç sonucu · İY 1-0
OGC Nice

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,07

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%47
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%32
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%82
2.5 üst
%59
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.56.44.52.10.70.2
17.6117.63.61.30.4
26.49.16.43.01.10.3
33.65.13.61.70.60.2
41.52.21.50.70.30.1
50.50.70.50.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 88%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%82
Geçmiş frekans%86
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, OGC Nice 1584.
  • Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1584).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Saint-Étienne 1509.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, OGC Nice 1584.
  • Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Saint-Étienne 1509.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,69, OGC Nice 1,41).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,69, OGC Nice 1,41).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,69, OGC Nice 1,41).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,69, OGC Nice 1,41).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,69, OGC Nice 1,41).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,69, OGC Nice 1,41).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,69, OGC Nice 1,41).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,69, OGC Nice 1,41).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven62/100Orta risk
  • Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,10 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven62/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne kalesini maçların %13'inde, OGC Nice %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven71/100Düşük risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,69.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,69.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,69.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven61/100Orta risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven55/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,10.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 6,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Saint-Étienne — OGC Nice · Kuponperest