10 Mayıs Cuma · 20:45
Kuponperest analizi
SAI%54Beraberlik%25MHS%21
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%79
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Montpellier HSC 1379.
- Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,74
Beklenen gol (dep.)
0,97
Toplam beklenen gol
2,71
En olası skor
1-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Montpellier HSC 1379.
- Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1379).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Saint-Étienne 1509.
- Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,74, Montpellier HSC 0,97).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,74, Montpellier HSC 0,97).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
- Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).