14 Nisan Pazar · 17:00
Kuponperest analizi
SAI%44Beraberlik%24GBO%31
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 üst%64
Güven48/100Yüksek riskModel uyumu 61%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 2,56, Girondins Bordeaux 2,07).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
Beklenen gol (ev)
2,56
Beklenen gol (dep.)
2,07
Toplam beklenen gol
4,62
En olası skor
2-2
%7
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven43/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Girondins Bordeaux 1620.
- Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1620).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, Saint-Étienne 1509.
- Girondins Bordeaux deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven50/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 2,56, Girondins Bordeaux 2,07).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 2,56, Girondins Bordeaux 2,07).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
- Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Orta risk
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Girondins Bordeaux son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,62 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %81'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).