11 Ağustos Cumartesi · 20:00
Kuponperest analizi
SAI%44Beraberlik%28EGU%28
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol var%66
Güven50/100Orta riskModel uyumu 65%
Neden?
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Beklenen gol (ev)
2,02
Beklenen gol (dep.)
1,52
Toplam beklenen gol
3,54
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven43/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, EA Guingamp 1620.
- Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1620).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Saint-Étienne 1509.
- EA Guingamp deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven47/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 2,02, EA Guingamp 1,52).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven47/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 2,02, EA Guingamp 1,52).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
- Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Orta risk
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).