KuponperestV2
22 Aralık Cumartesi · 21:00
Saint-Étienne
3-0Maç sonucu · İY 1-0
Dijon FCO

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,62

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%44
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%32
Karşılıklı gol
%69
1.5 üst
%90
2.5 üst
%69
3.5 üst
%49

Skor olasılık matrisi

012345
02.94.84.02.20.90.3
15.49.17.54.21.70.6
25.18.57.13.91.60.5
33.25.34.42.41.00.3
41.52.52.11.10.50.2
50.60.90.80.40.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 78%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%90
Geçmiş frekans%80
Ensemble sonucu%86

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Dijon FCO 1620.
  • Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Saint-Étienne 1509.
  • Dijon FCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Dijon FCO 1620.
  • Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Saint-Étienne 1509.
  • Dijon FCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven58/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,87, Dijon FCO 1,66).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,87, Dijon FCO 1,66).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,87, Dijon FCO 1,66).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,87, Dijon FCO 1,66).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%29
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,87, Dijon FCO 1,66).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,87, Dijon FCO 1,66).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,87, Dijon FCO 1,66).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,87, Dijon FCO 1,66).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven46/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Dijon FCO son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%35
Güven46/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne kalesini maçların %13'inde, Dijon FCO %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %31'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven62/100Orta risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,87.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Dijon FCO deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven38/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,87.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Dijon FCO deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven59/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,87.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Dijon FCO deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven37/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 1,66.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven30/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 1,66.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 1,66.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%49
Güven39/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%32
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,98 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,98 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Saint-Étienne — Dijon FCO · Kuponperest