5 Ekim Cumartesi · 18:00
Kuponperest analizi
ASS%39Beraberlik%22AJA%39
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 üst%60
Güven53/100Orta riskModel uyumu 68%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 4,43 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 2,24, AJ Auxerre 2,19).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,49 gol yedi.
- AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
Beklenen gol (ev)
2,24
Beklenen gol (dep.)
2,19
Toplam beklenen gol
4,43
En olası skor
2-2
%7
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, AJ Auxerre 1576.
- Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1576).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Saint-Étienne 1509.
- AJ Auxerre deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,43 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 2,24, AJ Auxerre 2,19).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,49 gol yedi.
- AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,43 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 2,24, AJ Auxerre 2,19).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,49 gol yedi.
- AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
- Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- AJ Auxerre son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,43 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).