KuponperestV2
26 Kasım Pazar · 18:00
Roma
3-1Maç sonucu · İY 1-0
Udinese Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,85

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%69
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%14
Karşılıklı gol
%67
1.5 üst
%90
2.5 üst
%75
3.5 üst
%54

Skor olasılık matrisi

012345
02.32.61.60.60.20.0
15.67.04.21.70.50.1
27.59.05.42.20.70.2
36.57.94.81.90.60.1
44.35.23.11.20.40.1
52.22.71.60.70.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 84%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%75
Geçmiş frekans%80
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%68
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Udinese Calcio 1546.
  • Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven79/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1839 — 1546).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven77/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Roma 1839.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven80/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Udinese Calcio 1546.
  • Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%32
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Roma 1839.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven80/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,62, Udinese Calcio 1,21).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,62, Udinese Calcio 1,21).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,62, Udinese Calcio 1,21).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,62, Udinese Calcio 1,21).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%34
Güven75/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,62, Udinese Calcio 1,21).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,62, Udinese Calcio 1,21).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,62, Udinese Calcio 1,21).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,62, Udinese Calcio 1,21).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven57/100Orta risk
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Roma kalesini maçların %53'inde, Udinese Calcio %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%93
Güven82/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 2,62.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%75
Güven74/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 2,62.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%48
Güven68/100Orta risk
  • Roma için beklenen gol: 2,62.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven68/100Orta risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven70/100Orta risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven82/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%54
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven70/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven69/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%50
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven70/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,14 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%64
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,14 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Roma — Udinese Calcio · Kuponperest