KuponperestV2
2 Şubat Pazar · 20:45
Roma
1-1Maç sonucu · İY 0-1
SSC Napoli

Kuponperest analizi

ROM%58Beraberlik%20SNA%21

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%70
Güven58/100Orta riskModel uyumu 64%

Neden?

  • Roma için beklenen gol: 2,28.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,28

Beklenen gol (dep.)

1,07

Toplam beklenen gol

3,35

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, SSC Napoli 1761.
  • Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1839 — 1761).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Roma 1839.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,28, SSC Napoli 1,07).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,28, SSC Napoli 1,07).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven54/100Orta risk
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Roma — SSC Napoli · Kuponperest