KuponperestV2
4 Haziran Pazar · 21:00
Roma
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Spezia Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 3 ms

Beklenen toplam gol

3,19

En olası skor

2-0

%13

Ev sahibi kazanır
%75
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%9
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%85
2.5 üst
%63
3.5 üst
%39

Skor olasılık matrisi

012345
04.53.01.10.30.00.0
1117.62.60.60.10.0
2139.13.20.70.10.0
3107.32.60.60.10.0
46.34.41.60.40.10.0
53.02.10.70.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 72%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%72
Geçmiş frekans%81
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%71
Güven69/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, Spezia Calcio 1620.
  • Roma iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,44 gol attı.
  • Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1844 — 1620).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%10
Güven79/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Spezia Calcio 1620, Roma 1844.
  • Spezia Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%90
Güven78/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, Spezia Calcio 1620.
  • Roma iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,44 gol attı.
  • Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%29
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Spezia Calcio 1620, Roma 1844.
  • Spezia Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven80/100Düşük risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,41, Spezia Calcio 0,70).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,41, Spezia Calcio 0,70).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,41, Spezia Calcio 0,70).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,41, Spezia Calcio 0,70).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven80/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,41, Spezia Calcio 0,70).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven80/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,41, Spezia Calcio 0,70).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,41, Spezia Calcio 0,70).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,41, Spezia Calcio 0,70).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven66/100Orta risk
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Spezia Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven66/100Orta risk
  • Roma kalesini maçların %53'inde, Spezia Calcio %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,70 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%92
Güven81/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 2,41.
  • İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
  • Spezia Calcio deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%73
Güven70/100Orta risk
  • Roma için beklenen gol: 2,41.
  • İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
  • Spezia Calcio deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%44
Güven70/100Orta risk
  • Roma için beklenen gol: 2,41.
  • İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
  • Spezia Calcio deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%51
Güven67/100Orta risk
  • Spezia Calcio için beklenen gol: 0,70.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,63 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%18
Güven74/100Yüksek risk
  • Spezia Calcio için beklenen gol: 0,70.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,63 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven83/100Yüksek risk
  • Spezia Calcio için beklenen gol: 0,70.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,63 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%10
Güven70/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven65/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven69/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven70/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Roma — Spezia Calcio · Kuponperest