KuponperestV2
17 Mart Pazar · 18:00
Roma
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Sassuolo Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,74

En olası skor

3-0

%12

Ev sahibi kazanır
%81
Beraberlik
%11
Deplasman kazanır
%7
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%90
2.5 üst
%74
3.5 üst
%51

Skor olasılık matrisi

012345
02.41.90.80.20.00.0
16.95.82.40.60.10.0
2108.33.40.90.20.0
39.88.13.30.90.20.0
47.25.92.40.70.10.0
54.23.41.40.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 92%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%82
Geçmiş frekans%80
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%75
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Sassuolo Calcio 1569.
  • Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %81'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%13
Güven77/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1839 — 1569).
  • Simülasyonların %11'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%12
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Roma 1839.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%88
Güven77/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Sassuolo Calcio 1569.
  • Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %81'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%25
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Roma 1839.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%87
Güven78/100Düşük risk
  • Simülasyonların %89'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,91, Sassuolo Calcio 0,82).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,91, Sassuolo Calcio 0,82).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,91, Sassuolo Calcio 0,82).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,91, Sassuolo Calcio 0,82).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven72/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,91, Sassuolo Calcio 0,82).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven80/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,91, Sassuolo Calcio 0,82).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,91, Sassuolo Calcio 0,82).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,91, Sassuolo Calcio 0,82).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven62/100Orta risk
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven62/100Orta risk
  • Roma kalesini maçların %53'inde, Sassuolo Calcio %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,82 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%95
Güven79/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 2,91.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%80
Güven76/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 2,91.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%56
Güven68/100Orta risk
  • Roma için beklenen gol: 2,91.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven52/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 0,82.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven52/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 0,82.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven80/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 0,82.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%62
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%10
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven67/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven68/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Roma — Sassuolo Calcio · Kuponperest