17 Mart Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
ROM%75Beraberlik%13SCA%12
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%80
Güven76/100Düşük riskModel uyumu 92%
Neden?
- Roma için beklenen gol: 2,91.
- İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
- Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,91
Beklenen gol (dep.)
0,82
Toplam beklenen gol
3,73
En olası skor
2-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1839, Sassuolo Calcio 1569.
- Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
- Simülasyonların %81'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven77/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1839 — 1569).
- Simülasyonların %11'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Roma 1839.
- Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven68/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,91, Sassuolo Calcio 0,82).
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven68/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,91, Sassuolo Calcio 0,82).
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).