KuponperestV2
20 Ağustos Pazar · 18:30
Roma
2-2Maç sonucu · İY 1-1
Salernitana 1919

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

4,36

En olası skor

4-0

%10

Ev sahibi kazanır
%87
Beraberlik
%9
Deplasman kazanır
%4
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%95
2.5 üst
%82
3.5 üst
%65

Skor olasılık matrisi

012345
01.30.90.30.10.00.0
14.63.41.20.30.10.0
28.56.12.20.50.10.0
3107.42.70.60.10.0
49.36.72.40.60.10.0
56.84.91.80.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%71
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%81
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, Salernitana 1919 1620.
  • Roma iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,44 gol attı.
  • Simülasyonların %87'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%13
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1844 — 1620).
  • Simülasyonların %9'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%6
Güven79/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Roma 1844.
  • Salernitana 1919 deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %4'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%94
Güven78/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, Salernitana 1919 1620.
  • Roma iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,44 gol attı.
  • Simülasyonların %87'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Roma 1844.
  • Salernitana 1919 deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %4'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%87
Güven79/100Düşük risk
  • Simülasyonların %91'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven84/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, Salernitana 1919 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%93
Güven83/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, Salernitana 1919 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%78
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, Salernitana 1919 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%58
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, Salernitana 1919 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%44
Güven73/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, Salernitana 1919 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%7
Güven83/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, Salernitana 1919 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%22
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, Salernitana 1919 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%42
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, Salernitana 1919 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven69/100Orta risk
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven69/100Orta risk
  • Roma kalesini maçların %53'inde, Salernitana 1919 %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,72 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%96
Güven83/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 3,63.
  • İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%86
Güven81/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 3,63.
  • İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%71
Güven79/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 3,63.
  • İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%56
Güven64/100Orta risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,63 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven81/100Orta risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,63 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven86/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,63 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%67
Güven66/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,92 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,92 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%7
Güven74/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,92 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%84
Güven73/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,92 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%58
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,92 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven70/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,92 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%93
Güven74/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven68/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Roma — Salernitana 1919 · Kuponperest