KuponperestV2
14 Şubat Pazar · 18:00
Roma
18:00Matchday 24
Parma Calcio 1913

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,20

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%78
Beraberlik
%15
Deplasman kazanır
%7
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%82
2.5 üst
%61
3.5 üst
%39

Skor olasılık matrisi

012345
04.22.91.00.30.00.0
1107.32.60.60.10.0
2139.03.20.80.10.0
3107.42.70.60.10.0
46.44.61.70.40.10.0
53.22.30.80.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 75%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%80
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%73
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Parma Calcio 1913 1543.
  • Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven75/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1839 — 1543).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%12
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1543, Roma 1839.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%88
Güven76/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Parma Calcio 1913 1543.
  • Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%27
Güven72/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1543, Roma 1839.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven77/100Düşük risk
  • Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,48, Parma Calcio 1913 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,48, Parma Calcio 1913 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,48, Parma Calcio 1913 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,48, Parma Calcio 1913 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,48, Parma Calcio 1913 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,48, Parma Calcio 1913 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,48, Parma Calcio 1913 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,48, Parma Calcio 1913 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven63/100Orta risk
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven63/100Orta risk
  • Roma kalesini maçların %53'inde, Parma Calcio 1913 %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,72 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%92
Güven78/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%73
Güven67/100Orta risk
  • Roma için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%46
Güven64/100Orta risk
  • Roma için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%53
Güven57/100Orta risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%15
Güven76/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven78/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%59
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%10
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven66/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,79 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,79 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Roma — Parma Calcio 1913 · Kuponperest