KuponperestV2
14 Şubat Pazar · 18:00
Roma
18:00Matchday 24
Parma Calcio 1913

Kuponperest analizi

ROM%73Beraberlik%16PCA%12

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%73
Güven67/100Orta riskModel uyumu 75%

Neden?

  • Roma için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

2,48

Beklenen gol (dep.)

0,72

Toplam beklenen gol

3,20

En olası skor

2-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%73
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Parma Calcio 1913 1543.
  • Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven75/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1839 — 1543).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%12
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1543, Roma 1839.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,48, Parma Calcio 1913 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,48, Parma Calcio 1913 0,72).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven63/100Orta risk
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Roma — Parma Calcio 1913 · Kuponperest