22 Ekim Pazar · 12:30
Kuponperest analizi
ROM%84Beraberlik%9MON%7
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%75
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 100%
Neden?
- Roma için beklenen gol: 3,91.
- İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
- Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
3,91
Beklenen gol (dep.)
0,86
Toplam beklenen gol
4,77
En olası skor
3-0
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Düşük risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1844, Monza 1431.
- Roma iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,44 gol attı.
- Simülasyonların %89'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1844 — 1431).
- Simülasyonların %7'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monza 1431, Roma 1844.
- Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
- Simülasyonların %4'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven69/100Düşük risk
- Modeller bu maç için toplam 4,77 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,91, Monza 0,86).
- Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven69/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,77 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,91, Monza 0,86).
- Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,77 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).