KuponperestV2
10 Şubat Cumartesi · 18:00
Roma
2-4Maç sonucu · İY 2-1
Internazionale Milano

Kuponperest analizi

ROM%48Beraberlik%21IMI%31

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%68
Güven59/100Orta riskModel uyumu 58%

Neden?

  • Roma için beklenen gol: 2,17.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Internazionale Milano deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,17

Beklenen gol (dep.)

1,45

Toplam beklenen gol

3,62

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Internazionale Milano 1890.
  • Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1839 — 1890).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Roma 1839.
  • Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,17, Internazionale Milano 1,45).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,17, Internazionale Milano 1,45).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven59/100Orta risk
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Roma — Internazionale Milano · Kuponperest