KuponperestV2
1 Ekim Pazar · 20:45
Roma
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Frosinone Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

4,07

En olası skor

3-1

%9

Ev sahibi kazanır
%75
Beraberlik
%14
Deplasman kazanır
%11
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%92
2.5 üst
%78
3.5 üst
%59

Skor olasılık matrisi

012345
01.81.81.00.30.10.0
15.25.62.91.00.30.1
27.88.34.41.50.40.1
37.88.24.31.50.40.1
45.86.23.21.10.30.1
53.53.71.90.70.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%57
Monte Carlo%58
Ensemble sonucu%58

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%68
Güven51/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, Frosinone Calcio 1694.
  • Roma iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,44 gol attı.
  • Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%15
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1844 — 1694).
  • Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1694, Roma 1844.
  • Frosinone Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, Frosinone Calcio 1694.
  • Roma iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,44 gol attı.
  • Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1694, Roma 1844.
  • Frosinone Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%85
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %86'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,99, Frosinone Calcio 1,05).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,99, Frosinone Calcio 1,05).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,99, Frosinone Calcio 1,05).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%54
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,99, Frosinone Calcio 1,05).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%38
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,99, Frosinone Calcio 1,05).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,99, Frosinone Calcio 1,05).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,99, Frosinone Calcio 1,05).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,99, Frosinone Calcio 1,05).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven52/100Yüksek risk
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Frosinone Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • Roma kalesini maçların %53'inde, Frosinone Calcio %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%94
Güven74/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 2,99.
  • İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%80
Güven72/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 2,99.
  • İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%58
Güven63/100Orta risk
  • Roma için beklenen gol: 2,99.
  • İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven63/100Orta risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,63 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven42/100Yüksek risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,63 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven75/100Yüksek risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,63 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%12
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Roma — Frosinone Calcio · Kuponperest