KuponperestV2
17 Eylül Pazar · 20:45
Roma
7-0Maç sonucu · İY 3-0
Empoli

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,80

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%84
Beraberlik
%11
Deplasman kazanır
%5
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%90
2.5 üst
%74
3.5 üst
%52

Skor olasılık matrisi

012345
02.21.60.60.20.00.0
16.65.11.90.50.10.0
2107.72.90.70.10.0
3117.93.00.70.10.0
48.26.12.30.60.10.0
55.03.81.40.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 95%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%83
Geçmiş frekans%81
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%79
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, Empoli 1507.
  • Roma iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,44 gol attı.
  • Simülasyonların %84'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1844 — 1507).
  • Simülasyonların %11'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%7
Güven75/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Roma 1844.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%93
Güven77/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, Empoli 1507.
  • Roma iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,44 gol attı.
  • Simülasyonların %84'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%21
Güven75/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Roma 1844.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%86
Güven80/100Düşük risk
  • Simülasyonların %89'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,08, Empoli 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,08, Empoli 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,08, Empoli 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,08, Empoli 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%34
Güven72/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,08, Empoli 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,08, Empoli 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,08, Empoli 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,08, Empoli 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven64/100Orta risk
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven64/100Orta risk
  • Roma kalesini maçların %53'inde, Empoli %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,75 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%95
Güven78/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 3,08.
  • İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%82
Güven77/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 3,08.
  • İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%59
Güven68/100Orta risk
  • Roma için beklenen gol: 3,08.
  • İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%54
Güven61/100Orta risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,75.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,63 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%18
Güven77/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,75.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,63 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven80/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,75.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,63 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%63
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%29
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%9
Güven67/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven66/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%51
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven67/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,14 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%64
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,14 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Roma — Empoli · Kuponperest