10 Kasım Pazar · 17:00
Kuponperest analizi
ROM%55Beraberlik%21BOL%25
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%62
Güven49/100Yüksek riskModel uyumu 38%
Neden?
- Roma için beklenen gol: 1,89.
- İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
- Bologna FC 1909 deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,89
Beklenen gol (dep.)
1,17
Toplam beklenen gol
3,07
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1839, Bologna FC 1909 1676.
- Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
- Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1839 — 1676).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Roma 1839.
- Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Roma 1,89, Bologna FC 1909 1,17).
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Roma 1,89, Bologna FC 1909 1,17).
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).