KuponperestV2
2 Mart Pazar · 23:30
Rio Ave
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Sporting Clube de Braga

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

2,71

En olası skor

0-2

%12

Ev sahibi kazanır
%18
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%58
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%76
2.5 üst
%50
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
06.312116.73.11.2
15.6119.96.12.91.1
22.64.84.52.81.30.5
30.81.51.40.90.40.1
40.20.30.30.20.10.0
50.00.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 63%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%83
Elo gücü%68
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%23
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rio Ave 1454, Sporting Clube de Braga 1512.
  • Rio Ave iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1454 — 1512).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%53
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1512, Rio Ave 1454.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rio Ave 1454, Sporting Clube de Braga 1512.
  • Rio Ave iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven50/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1512, Rio Ave 1454.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven56/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 0,91, Sporting Clube de Braga 1,87).
  • Rio Ave son 9 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 9 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,32 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 0,91, Sporting Clube de Braga 1,87).
  • Rio Ave son 9 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 9 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,32 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 0,91, Sporting Clube de Braga 1,87).
  • Rio Ave son 9 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 9 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,32 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 0,91, Sporting Clube de Braga 1,87).
  • Rio Ave son 9 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 9 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,32 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 0,91, Sporting Clube de Braga 1,87).
  • Rio Ave son 9 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 9 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,32 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 0,91, Sporting Clube de Braga 1,87).
  • Rio Ave son 9 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 9 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,32 gol yedi.
  • Rio Ave son maçlarının %44'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 0,91, Sporting Clube de Braga 1,87).
  • Rio Ave son 9 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 9 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,32 gol yedi.
  • Rio Ave son maçlarının %44'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven50/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 0,91, Sporting Clube de Braga 1,87).
  • Rio Ave son 9 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,50 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son 9 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,32 gol yedi.
  • Rio Ave son maçlarının %44'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven41/100Yüksek risk
  • Rio Ave son 9 maçının %22'inde iki takım da gol attı.
  • Sporting Clube de Braga son 9 maçının %56'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven41/100Yüksek risk
  • Rio Ave kalesini maçların %11'inde, Sporting Clube de Braga %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,91 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%55
Güven32/100Yüksek risk
  • Rio Ave için beklenen gol: 0,91.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven51/100Yüksek risk
  • Rio Ave için beklenen gol: 0,91.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven64/100Yüksek risk
  • Rio Ave için beklenen gol: 0,91.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Braga deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven57/100Orta risk
  • Sporting Clube de Braga için beklenen gol: 1,87.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Rio Ave iç sahada maç başına 3,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven23/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Braga için beklenen gol: 1,87.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Rio Ave iç sahada maç başına 3,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Braga için beklenen gol: 1,87.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Rio Ave iç sahada maç başına 3,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%17
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%42
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%32
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven48/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,56 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven38/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,56 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Rio Ave — Sporting Clube de Braga · Kuponperest