Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 6 msBeklenen toplam gol
3,28
En olası skor
0-2
%9
- Ev sahibi kazanır
- %24
- Beraberlik
- %22
- Deplasman kazanır
- %54
- Karşılıklı gol
- %61
- 1.5 üst
- %84
- 2.5 üst
- %63
- 3.5 üst
- %41
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 3.7 | 7.5 | 7.9 | 5.5 | 2.9 | 1.2 |
| 1 | 4.4 | 9.4 | 9.7 | 6.7 | 3.5 | 1.5 |
| 2 | 2.8 | 5.7 | 6.0 | 4.2 | 2.2 | 0.9 |
| 3 | 1.1 | 2.4 | 2.5 | 1.7 | 0.9 | 0.4 |
| 4 | 0.3 | 0.7 | 0.8 | 0.5 | 0.3 | 0.1 |
| 5 | 0.1 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 0.1 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere
Uyum 80%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Rio Ave 1446, Moreirense 1528.
- Rio Ave iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1446 — 1528).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Moreirense 1528, Rio Ave 1446.
- Moreirense deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Rio Ave 1446, Moreirense 1528.
- Rio Ave iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Moreirense 1528, Rio Ave 1446.
- Moreirense deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 1,23, Moreirense 2,08).
- Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 1,23, Moreirense 2,08).
- Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 1,23, Moreirense 2,08).
- Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 1,23, Moreirense 2,08).
- Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 1,23, Moreirense 2,08).
- Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 1,23, Moreirense 2,08).
- Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Rio Ave son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 1,23, Moreirense 2,08).
- Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Rio Ave son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 1,23, Moreirense 2,08).
- Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Rio Ave son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Rio Ave son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
- Moreirense son 10 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Rio Ave kalesini maçların %10'inde, Moreirense %10'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Rio Ave için beklenen gol: 1,23.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Moreirense deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Rio Ave için beklenen gol: 1,23.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Moreirense deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Rio Ave için beklenen gol: 1,23.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Moreirense deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Moreirense için beklenen gol: 2,08.
- Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Rio Ave iç sahada maç başına 3,00 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Moreirense için beklenen gol: 2,08.
- Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Rio Ave iç sahada maç başına 3,00 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Moreirense için beklenen gol: 2,08.
- Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
- Rio Ave iç sahada maç başına 3,00 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,32.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,32.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.