KuponperestV2
30 Kasım Cumartesi · 18:30
Rio Ave
3-2Maç sonucu · İY 1-0
Moreirense

Kuponperest analizi

RIO%25Beraberlik%22MOR%53

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%75
Güven56/100Orta riskModel uyumu 80%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Moreirense 1528, Rio Ave 1446.
  • Moreirense deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,23

Beklenen gol (dep.)

2,08

Toplam beklenen gol

3,32

En olası skor

1-2

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rio Ave 1446, Moreirense 1528.
  • Rio Ave iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1446 — 1528).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%53
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Moreirense 1528, Rio Ave 1446.
  • Moreirense deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 1,23, Moreirense 2,08).
  • Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Rio Ave 1,23, Moreirense 2,08).
  • Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Rio Ave son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven43/100Yüksek risk
  • Rio Ave son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
  • Moreirense son 10 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).