KuponperestV2
5 Ocak Cumartesi · 13:00
Real Valladolid
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Rayo Vallecano

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

2,81

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%30
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%47
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%76
2.5 üst
%55
3.5 üst
%32

Skor olasılık matrisi

012345
06.9108.04.11.60.5
17.6129.34.81.80.6
24.56.95.32.71.10.3
31.72.72.01.00.40.1
40.50.80.60.30.10.0
50.10.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 77%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%70
Elo gücü%80
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Rayo Vallecano 1620.
  • Real Valladolid iç sahada oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,63 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1378 — 1620).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Real Valladolid 1378.
  • Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Rayo Vallecano 1620.
  • Real Valladolid iç sahada oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,63 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Real Valladolid 1378.
  • Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 1,15, Rayo Vallecano 1,54).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 1,15, Rayo Vallecano 1,54).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 1,15, Rayo Vallecano 1,54).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 1,15, Rayo Vallecano 1,54).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 1,15, Rayo Vallecano 1,54).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 1,15, Rayo Vallecano 1,54).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Valladolid son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 1,15, Rayo Vallecano 1,54).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Valladolid son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 1,15, Rayo Vallecano 1,54).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Real Valladolid son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven61/100Orta risk
  • Real Valladolid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%45
Güven61/100Yüksek risk
  • Real Valladolid kalesini maçların %7'inde, Rayo Vallecano %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven65/100Orta risk
  • Real Valladolid için beklenen gol: 1,15.
  • İç sahada maç başına 0,63 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • Real Valladolid için beklenen gol: 1,15.
  • İç sahada maç başına 0,63 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven76/100Yüksek risk
  • Real Valladolid için beklenen gol: 1,15.
  • İç sahada maç başına 0,63 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven74/100Düşük risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,54.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Real Valladolid iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven51/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,54.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Real Valladolid iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven72/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,54.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Real Valladolid iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,51 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,69.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,51 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,69.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Real Valladolid — Rayo Vallecano · Kuponperest