27 Eylül Perşembe · 20:00
Kuponperest analizi
RVA%25Beraberlik%27LUD%47
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%75
Güven70/100Orta riskModel uyumu 79%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, Real Valladolid 1378.
- Levante UD deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,03
Beklenen gol (dep.)
1,37
Toplam beklenen gol
2,40
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Levante UD 1591.
- Real Valladolid iç sahada oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,63 gol attı.
- Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1378 — 1591).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, Real Valladolid 1378.
- Levante UD deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 1,03, Levante UD 1,37).
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 1,03, Levante UD 1,37).
- Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
- Real Valladolid son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Real Valladolid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Levante UD son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).