KuponperestV2
30 Kasım Cumartesi · 23:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,16

En olası skor

0-2

%11

Ev sahibi kazanır
%10
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%73
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%82
2.5 üst
%62
3.5 üst
%39

Skor olasılık matrisi

012345
04.410129.65.72.7
13.28.09.37.44.42.1
21.33.03.62.91.70.8
30.30.80.90.70.40.2
40.10.20.20.10.10.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır

Uyum 85%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%79
Elo gücü%78
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%10
Güven85/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Real Valladolid iç sahada oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,63 gol attı.
  • Simülasyonların %10'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%14
Güven79/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1378 — 1792).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%75
Güven77/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Real Valladolid 1378.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %73'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%25
Güven78/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Real Valladolid iç sahada oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,63 gol attı.
  • Simülasyonların %10'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%90
Güven85/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Real Valladolid 1378.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %73'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%86
Güven82/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven82/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,77, Club Atlético de Madrid 2,38).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,77, Club Atlético de Madrid 2,38).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven74/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,77, Club Atlético de Madrid 2,38).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven70/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,77, Club Atlético de Madrid 2,38).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven82/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,77, Club Atlético de Madrid 2,38).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven78/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,77, Club Atlético de Madrid 2,38).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Real Valladolid son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven74/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,77, Club Atlético de Madrid 2,38).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Real Valladolid son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven70/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,77, Club Atlético de Madrid 2,38).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Real Valladolid son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven70/100Orta risk
  • Real Valladolid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven70/100Orta risk
  • Real Valladolid kalesini maçların %7'inde, Club Atlético de Madrid %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,77 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%56
Güven67/100Orta risk
  • Real Valladolid için beklenen gol: 0,77.
  • İç sahada maç başına 0,63 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%16
Güven80/100Yüksek risk
  • Real Valladolid için beklenen gol: 0,77.
  • İç sahada maç başına 0,63 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven85/100Yüksek risk
  • Real Valladolid için beklenen gol: 0,77.
  • İç sahada maç başına 0,63 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven83/100Düşük risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Real Valladolid iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%66
Güven69/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Real Valladolid iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%43
Güven73/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Real Valladolid iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%51
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven68/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven71/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven72/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.