KuponperestV2
10 Kasım Pazar · 20:30
Real Valladolid
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Athletic Club

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,75

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%21
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%57
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%76
2.5 üst
%52
3.5 üst
%30

Skor olasılık matrisi

012345
06.812106.02.60.9
16.2119.85.72.50.9
23.05.34.72.71.20.4
31.01.71.50.90.40.1
40.20.40.40.20.10.0
50.00.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 96%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%79
Elo gücü%81
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven77/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Athletic Club 1633.
  • Real Valladolid iç sahada oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,63 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven76/100Orta risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1378 — 1633).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%57
Güven69/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Real Valladolid 1378.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%43
Güven69/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Valladolid 1378, Athletic Club 1633.
  • Real Valladolid iç sahada oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,63 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven79/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Real Valladolid 1378.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven78/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven81/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,96, Athletic Club 1,75).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,96, Athletic Club 1,75).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,96, Athletic Club 1,75).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%29
Güven75/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,96, Athletic Club 1,75).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven81/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,96, Athletic Club 1,75).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven77/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,96, Athletic Club 1,75).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Real Valladolid son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,96, Athletic Club 1,75).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Real Valladolid son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%71
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Real Valladolid 0,96, Athletic Club 1,75).
  • Real Valladolid son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,56 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Real Valladolid son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven66/100Orta risk
  • Real Valladolid son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven66/100Orta risk
  • Real Valladolid kalesini maçların %7'inde, Athletic Club %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,96 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven71/100Orta risk
  • Real Valladolid için beklenen gol: 0,96.
  • İç sahada maç başına 0,63 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • Real Valladolid için beklenen gol: 0,96.
  • İç sahada maç başına 0,63 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven82/100Yüksek risk
  • Real Valladolid için beklenen gol: 0,96.
  • İç sahada maç başına 0,63 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven72/100Düşük risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,75.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Real Valladolid iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven58/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,75.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Real Valladolid iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven76/100Orta risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,75.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Real Valladolid iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%20
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven64/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven67/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Real Valladolid — Athletic Club · Kuponperest