KuponperestV2
4 Haziran Pazar · 18:30
Real Sociedad de Fútbol
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Sevilla

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

4,25

En olası skor

1-1

%8

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%77
1.5 üst
%93
2.5 üst
%78
3.5 üst
%62

Skor olasılık matrisi

012345
01.72.82.61.50.70.2
13.76.96.03.51.60.6
24.57.97.04.21.80.7
33.56.25.53.21.40.5
42.13.63.21.90.80.3
51.01.71.50.90.40.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 üst

Uyum 57%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%62
Geçmiş frekans%44
Ensemble sonucu%56

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, Sevilla 1587.
  • Real Sociedad de Fútbol iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1636 — 1587).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, Sevilla 1587.
  • Real Sociedad de Fútbol iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 2,35, Sevilla 1,77).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 2,35, Sevilla 1,77).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 2,35, Sevilla 1,77).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%56
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 2,35, Sevilla 1,77).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 2,35, Sevilla 1,77).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 2,35, Sevilla 1,77).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 2,35, Sevilla 1,77).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 2,35, Sevilla 1,77).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven62/100Orta risk
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %77'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • Real Sociedad de Fútbol kalesini maçların %10'inde, Sevilla %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %23'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven65/100Düşük risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 2,35.
  • İç sahada maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%66
Güven54/100Orta risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 2,35.
  • İç sahada maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%42
Güven59/100Yüksek risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 2,35.
  • İç sahada maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven69/100Düşük risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,77.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven43/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,77.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,77.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%30
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%86
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%56
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%91
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,31 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%68
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,31 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Real Sociedad de Fútbol — Sevilla · Kuponperest