KuponperestV2
25 Mayıs Cumartesi · 16:15

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,62

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%34
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%46
Karşılıklı gol
%69
1.5 üst
%86
2.5 üst
%69
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.85.15.13.31.60.6
14.38.88.55.62.71.1
23.77.37.14.62.30.9
32.14.04.02.61.30.5
40.91.71.61.10.50.2
50.30.60.60.40.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 97%
Dixon-Coles%58
Monte Carlo%57
Geçmiş frekans%58
Ensemble sonucu%58

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Real Sociedad de Fútbol iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1636 — 1792).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%47
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Real Sociedad de Fútbol iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Real Sociedad de Fútbol 1636.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven68/100Düşük risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 1,67, Club Atlético de Madrid 1,96).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 1,67, Club Atlético de Madrid 1,96).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 1,67, Club Atlético de Madrid 1,96).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 1,67, Club Atlético de Madrid 1,96).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%30
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 1,67, Club Atlético de Madrid 1,96).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 1,67, Club Atlético de Madrid 1,96).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 1,67, Club Atlético de Madrid 1,96).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%53
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad de Fútbol 1,67, Club Atlético de Madrid 1,96).
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven60/100Orta risk
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven60/100Yüksek risk
  • Real Sociedad de Fútbol kalesini maçların %10'inde, Club Atlético de Madrid %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %31'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven73/100Düşük risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven55/100Yüksek risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven71/100Yüksek risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven73/100Düşük risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,96.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven62/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,96.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven67/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,96.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Real Sociedad de Fútbol — Club Atlético de Madrid · Kuponperest