KuponperestV2
16 Şubat Cumartesi · 18:30
Real Sociedad
3-0Maç sonucu · İY 0-0
CD Leganés

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,62

En olası skor

1-0

%12

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%26
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%74
2.5 üst
%49
3.5 üst
%25

Skor olasılık matrisi

012345
07.27.03.71.20.30.1
111126.02.00.50.1
29.49.64.91.60.40.1
35.15.22.60.90.20.0
42.12.11.10.40.10.0
50.70.70.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 93%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%74
Elo gücü%77
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad 1620, CD Leganés 1541.
  • Real Sociedad iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1541).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Real Sociedad 1620.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad 1620, CD Leganés 1541.
  • Real Sociedad iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Real Sociedad 1620.
  • CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad 1,63, CD Leganés 1,02).
  • Real Sociedad son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad 1,63, CD Leganés 1,02).
  • Real Sociedad son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad 1,63, CD Leganés 1,02).
  • Real Sociedad son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad 1,63, CD Leganés 1,02).
  • Real Sociedad son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad 1,63, CD Leganés 1,02).
  • Real Sociedad son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad 1,63, CD Leganés 1,02).
  • Real Sociedad son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Sociedad son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad 1,63, CD Leganés 1,02).
  • Real Sociedad son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Sociedad son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%75
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Real Sociedad 1,63, CD Leganés 1,02).
  • Real Sociedad son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Real Sociedad son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • Real Sociedad son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • Real Sociedad kalesini maçların %20'inde, CD Leganés %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven64/100Orta risk
  • Real Sociedad için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • Real Sociedad için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • Real Sociedad için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • CD Leganés deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven58/100Orta risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Real Sociedad iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven62/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Real Sociedad iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven68/100Yüksek risk
  • CD Leganés için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Real Sociedad iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven48/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%32
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%44
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Real Sociedad — CD Leganés · Kuponperest