KuponperestV2
17 Aralık Pazar · 21:00
Real Madrid
4-1Maç sonucu · İY 2-0
Villarreal

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,28

En olası skor

2-0

%11

Ev sahibi kazanır
%70
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%11
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%84
2.5 üst
%62
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
03.73.21.50.50.10.0
18.58.13.71.10.30.0
2109.64.41.40.30.1
38.37.73.61.10.30.0
45.04.62.10.70.20.0
52.42.21.00.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 95%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%68
Geçmiş frekans%67
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%67
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, Villarreal 1702.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,73 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1702).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Real Madrid 1884.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, Villarreal 1702.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,73 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Real Madrid 1884.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven73/100Düşük risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,41, Villarreal 0,93).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,41, Villarreal 0,93).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,41, Villarreal 0,93).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,41, Villarreal 0,93).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%24
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,41, Villarreal 0,93).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,41, Villarreal 0,93).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,41, Villarreal 0,93).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,41, Villarreal 0,93).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven55/100Orta risk
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • Real Madrid kalesini maçların %30'inde, Villarreal %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,93 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven74/100Düşük risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 2,41.
  • İç sahada maç başına 2,73 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven66/100Orta risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 2,41.
  • İç sahada maç başına 2,73 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%42
Güven62/100Yüksek risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 2,41.
  • İç sahada maç başına 2,73 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven56/100Orta risk
  • Villarreal için beklenen gol: 0,93.
  • Deplasmanda maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Real Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven46/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 0,93.
  • Deplasmanda maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Real Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven74/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 0,93.
  • Deplasmanda maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Real Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%14
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,87 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,87 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Real Madrid — Villarreal · Kuponperest