KuponperestV2
5 Mayıs Pazar · 16:15
Real Madrid
3-2Maç sonucu · İY 2-1
Villarreal

Kuponperest analizi

RMA%68Beraberlik%16VIL%16

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%68
Güven62/100Orta riskModel uyumu 84%

Neden?

  • Real Madrid için beklenen gol: 2,44.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,44

Beklenen gol (dep.)

0,84

Toplam beklenen gol

3,29

En olası skor

2-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%68
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, Villarreal 1716.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %88'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1855 — 1716).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1716, Real Madrid 1855.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,44, Villarreal 0,84).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,44, Villarreal 0,84).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven48/100Yüksek risk
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Villarreal son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,29 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Real Madrid — Villarreal · Kuponperest