4 Ekim Cumartesi · 22:00
Kuponperest analizi
RMA%68Beraberlik%16VIL%16
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%69
Güven65/100Orta riskModel uyumu 88%
Neden?
- Real Madrid için beklenen gol: 2,50.
- İç sahada maç başına 2,88 gol üretiyor.
- Villarreal deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,50
Beklenen gol (dep.)
0,93
Toplam beklenen gol
3,43
En olası skor
2-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1876, Villarreal 1702.
- Real Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %88'ini kazandı, maç başına 2,88 gol attı.
- Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1876 — 1702).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Real Madrid 1876.
- Villarreal deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,50, Villarreal 0,93).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 1,03 gol yedi.
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,50, Villarreal 0,93).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 1,03 gol yedi.
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Real Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Real Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,43 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).