17 Eylül Salı · 22:00
Kuponperest analizi
RMA%61Beraberlik%17VFB%22
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%78
Güven63/100Orta riskModel uyumu 84%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1673, VfB Stuttgart 1644.
- Real Madrid iç sahada oynadığı 17 maçın %82'ini kazandı, maç başına 2,65 gol attı.
- Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,66
Beklenen gol (dep.)
1,36
Toplam beklenen gol
4,02
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1673, VfB Stuttgart 1644.
- Real Madrid iç sahada oynadığı 17 maçın %82'ini kazandı, maç başına 2,65 gol attı.
- Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1673 — 1644).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1644, Real Madrid 1673.
- VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,66, VfB Stuttgart 1,36).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,05 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %71.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,66, VfB Stuttgart 1,36).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,05 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,68 gol yedi.
- Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- VfB Stuttgart son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).