KuponperestV2
1 Aralık Cumartesi · 20:45
Real Madrid
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Valencia

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,17

En olası skor

1-0

%11

Ev sahibi kazanır
%69
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%12
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%82
2.5 üst
%61
3.5 üst
%39

Skor olasılık matrisi

012345
04.13.61.70.50.10.0
19.28.53.81.20.30.0
2119.74.41.30.30.1
38.27.53.41.00.20.0
44.74.32.00.60.10.0
52.22.00.90.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 92%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%66
Geçmiş frekans%64
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%68
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, Valencia 1601.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %88'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1855 — 1601).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1601, Real Madrid 1855.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%85
Güven74/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, Valencia 1601.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %88'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1601, Real Madrid 1855.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,30, Valencia 0,91).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,30, Valencia 0,91).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,30, Valencia 0,91).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,30, Valencia 0,91).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,30, Valencia 0,91).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,30, Valencia 0,91).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,30, Valencia 0,91).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,30, Valencia 0,91).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven61/100Orta risk
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Valencia son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven61/100Yüksek risk
  • Real Madrid kalesini maçların %30'inde, Valencia %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,91 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven74/100Düşük risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 2,30.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%66
Güven65/100Orta risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 2,30.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%40
Güven64/100Yüksek risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 2,30.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven58/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Real Madrid iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Real Madrid iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven75/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Real Madrid iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%12
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,41 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,80 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,21.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,80 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,21.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Real Madrid — Valencia · Kuponperest