KuponperestV2
31 Mart Pazar · 20:45
Real Madrid
3-2Maç sonucu · İY 1-1
SD Huesca

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

3,40

En olası skor

2-0

%13

Ev sahibi kazanır
%77
Beraberlik
%15
Deplasman kazanır
%7
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%86
2.5 üst
%65
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
03.72.30.80.20.00.0
19.66.52.10.50.10.0
2138.52.80.60.10.0
3117.52.50.50.10.0
47.55.01.60.40.10.0
54.02.60.90.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 71%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%75
Geçmiş frekans%64
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%75
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, SD Huesca 1620.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %88'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%14
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1855 — 1620).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%11
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Real Madrid 1855.
  • SD Huesca deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%89
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, SD Huesca 1620.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %88'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Real Madrid 1855.
  • SD Huesca deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%86
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,65, SD Huesca 0,66).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,65, SD Huesca 0,66).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,65, SD Huesca 0,66).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,65, SD Huesca 0,66).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%25
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,65, SD Huesca 0,66).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,65, SD Huesca 0,66).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,65, SD Huesca 0,66).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%61
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,65, SD Huesca 0,66).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven58/100Yüksek risk
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • SD Huesca son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven58/100Orta risk
  • Real Madrid kalesini maçların %30'inde, SD Huesca %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,66 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%92
Güven73/100Düşük risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 2,65.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • SD Huesca deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%72
Güven62/100Orta risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 2,65.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • SD Huesca deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%50
Güven60/100Orta risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 2,65.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • SD Huesca deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%51
Güven56/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 0,66.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Real Madrid iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 0,66.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Real Madrid iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven75/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 0,66.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Real Madrid iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%10
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,85 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,85 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Real Madrid — SD Huesca · Kuponperest