10 Mart Pazar · 18:30
Kuponperest analizi
RMA%67Beraberlik%19RCE%14
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%86
Güven77/100Düşük riskModel uyumu 99%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, RC Celta de Vigo 1624.
- Real Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,73 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,94
Beklenen gol (dep.)
0,65
Toplam beklenen gol
2,59
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, RC Celta de Vigo 1624.
- Real Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,73 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1624).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Real Madrid 1884.
- RC Celta de Vigo deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 1,94, RC Celta de Vigo 0,65).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 1,94, RC Celta de Vigo 0,65).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Real Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).