KuponperestV2
16 Mart Cumartesi · 16:15
Real Madrid
2-0Maç sonucu · İY 0-0
RC Celta

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,24

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%76
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%8
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%82
2.5 üst
%62
3.5 üst
%42

Skor olasılık matrisi

012345
04.12.71.00.20.00.0
19.97.12.50.60.10.0
2138.93.10.70.10.0
3117.52.60.60.10.0
46.74.71.70.40.10.0
53.42.40.80.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 80%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%64
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%73
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, RC Celta 1620.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %88'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1855 — 1620).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Real Madrid 1855.
  • RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%90
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, RC Celta 1620.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %88'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Real Madrid 1855.
  • RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,52, RC Celta 0,71).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,52, RC Celta 0,71).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,52, RC Celta 0,71).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,52, RC Celta 0,71).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,52, RC Celta 0,71).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,52, RC Celta 0,71).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,52, RC Celta 0,71).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%61
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,52, RC Celta 0,71).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Real Madrid kalesini maçların %30'inde, RC Celta %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,71 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven74/100Düşük risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 2,52.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%69
Güven63/100Orta risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 2,52.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%46
Güven62/100Orta risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 2,52.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%55
Güven52/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 0,71.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Real Madrid iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%18
Güven66/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 0,71.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Real Madrid iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven76/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 0,71.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Real Madrid iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,81 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,81 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Real Madrid — RC Celta · Kuponperest