KuponperestV2
9 Mart Pazar · 16:15
Real Madrid
2-1Maç sonucu · İY 2-1
Rayo Vallecano de Madrid

Kuponperest analizi

RMA%76Beraberlik%12RVA%11

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%67
Güven67/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Real Madrid için beklenen gol: 3,42.
  • İç sahada maç başına 2,65 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

3,42

Beklenen gol (dep.)

0,96

Toplam beklenen gol

4,38

En olası skor

3-0

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%76
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1876, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 17 maçın %82'ini kazandı, maç başına 2,65 gol attı.
  • Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%12
Güven73/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1876 — 1634).
  • Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%11
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Real Madrid 1876.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,38 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,42, Rayo Vallecano de Madrid 0,96).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,26 gol attı, 1,10 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,38 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,42, Rayo Vallecano de Madrid 0,96).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,26 gol attı, 1,10 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven64/100Orta risk
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Real Madrid — Rayo Vallecano de Madrid · Kuponperest