9 Mart Pazar · 16:15
Kuponperest analizi
RMA%77Beraberlik%12RVA%11
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%68
Güven67/100Orta riskModel uyumu 97%
Neden?
- Real Madrid için beklenen gol: 3,47.
- İç sahada maç başına 2,88 gol üretiyor.
- Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
3,47
Beklenen gol (dep.)
0,88
Toplam beklenen gol
4,34
En olası skor
3-0
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1876, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
- Real Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %88'ini kazandı, maç başına 2,88 gol attı.
- Simülasyonların %84'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1876 — 1634).
- Simülasyonların %10'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Real Madrid 1876.
- Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,34 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,47, Rayo Vallecano de Madrid 0,88).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 1,03 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,34 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,47, Rayo Vallecano de Madrid 0,88).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,16 gol attı, 1,03 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- Real Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Real Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,34 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).