Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 9 msBeklenen toplam gol
2,98
En olası skor
2-0
%12
- Ev sahibi kazanır
- %67
- Beraberlik
- %21
- Deplasman kazanır
- %12
- Karşılıklı gol
- %46
- 1.5 üst
- %79
- 2.5 üst
- %57
- 3.5 üst
- %35
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 5.3 | 3.9 | 1.6 | 0.4 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 11 | 8.9 | 3.5 | 0.9 | 0.2 | 0.0 |
| 2 | 12 | 9.6 | 3.8 | 1.0 | 0.2 | 0.0 |
| 3 | 8.9 | 7.0 | 2.7 | 0.7 | 0.1 | 0.0 |
| 4 | 4.8 | 3.8 | 1.5 | 0.4 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 2.1 | 1.7 | 0.7 | 0.2 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst
Uyum 92%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, Girona 1565.
- Real Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,73 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1565).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Girona 1565, Real Madrid 1884.
- Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, Girona 1565.
- Real Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,73 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Girona 1565, Real Madrid 1884.
- Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,18, Girona 0,79).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,18, Girona 0,79).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,18, Girona 0,79).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,18, Girona 0,79).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,18, Girona 0,79).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,18, Girona 0,79).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
- Real Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,18, Girona 0,79).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
- Real Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,18, Girona 0,79).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
- Real Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Real Madrid kalesini maçların %30'inde, Girona %17'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,79 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Real Madrid için beklenen gol: 2,18.
- İç sahada maç başına 2,73 gol üretiyor.
- Girona deplasmanda maç başına 1,31 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Real Madrid için beklenen gol: 2,18.
- İç sahada maç başına 2,73 gol üretiyor.
- Girona deplasmanda maç başına 1,31 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Real Madrid için beklenen gol: 2,18.
- İç sahada maç başına 2,73 gol üretiyor.
- Girona deplasmanda maç başına 1,31 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Girona için beklenen gol: 0,79.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- Real Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Girona için beklenen gol: 0,79.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- Real Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Girona için beklenen gol: 0,79.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- Real Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,96.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,96.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.