KuponperestV2
19 Ağustos Pazar · 22:15
Real Madrid
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Getafe

Kuponperest analizi

RMA%77Beraberlik%12GET%11

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır%77
Güven61/100Orta riskModel uyumu 57%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, Getafe 1597.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %88'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %83'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,46

Beklenen gol (dep.)

0,43

Toplam beklenen gol

2,89

En olası skor

2-0

%17

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%77
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, Getafe 1597.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %88'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %83'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%12
Güven73/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1855 — 1597).
  • Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%11
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1597, Real Madrid 1855.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,46, Getafe 0,43).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,46, Getafe 0,43).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%34
Güven60/100Yüksek risk
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %27'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %32'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Real Madrid — Getafe · Kuponperest