8 Şubat Cumartesi · 21:00
Kuponperest analizi
RMA%60Beraberlik%17CAT%23
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%70
Güven66/100Orta riskModel uyumu 91%
Neden?
- Real Madrid için beklenen gol: 2,43.
- İç sahada maç başına 2,73 gol üretiyor.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,43
Beklenen gol (dep.)
1,20
Toplam beklenen gol
3,63
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, Club Atlético de Madrid 1792.
- Real Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,73 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1792).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Real Madrid 1884.
- Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,43, Club Atlético de Madrid 1,20).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 2,43, Club Atlético de Madrid 1,20).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Real Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Orta risk
- Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).