KuponperestV2
21 Nisan Pazar · 16:15
Real Madrid
3-0Maç sonucu · İY 0-0
Athletic Club

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 43 ms

Beklenen toplam gol

4,09

En olası skor

3-0

%9

Ev sahibi kazanır
%79
Beraberlik
%12
Deplasman kazanır
%8
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%92
2.5 üst
%78
3.5 üst
%58

Skor olasılık matrisi

012345
01.91.60.80.20.10.0
15.65.22.30.70.20.0
28.87.93.61.10.20.0
39.08.23.71.10.30.0
47.06.32.90.90.20.0
54.33.91.80.50.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 97%
Dixon-Coles%60
Monte Carlo%61
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%75
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, Athletic Club 1620.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %88'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1855 — 1620).
  • Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%12
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1620, Real Madrid 1855.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%88
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1855, Athletic Club 1620.
  • Real Madrid iç sahada oynadığı 16 maçın %88'ini kazandı, maç başına 2,75 gol attı.
  • Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1620, Real Madrid 1855.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%87
Güven73/100Düşük risk
  • Simülasyonların %88'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,10, Athletic Club 0,91).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,10, Athletic Club 0,91).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,10, Athletic Club 0,91).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%50
Güven38/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,10, Athletic Club 0,91).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%38
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,10, Athletic Club 0,91).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,10, Athletic Club 0,91).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,10, Athletic Club 0,91).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%50
Güven38/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,10, Athletic Club 0,91).
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Real Madrid son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven62/100Orta risk
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Athletic Club son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven62/100Yüksek risk
  • Real Madrid kalesini maçların %30'inde, Athletic Club %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,91 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 3,10.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%78
Güven59/100Orta risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 3,10.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%60
Güven64/100Orta risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 3,10.
  • İç sahada maç başına 2,75 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven60/100Orta risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Real Madrid iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Real Madrid iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven75/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Real Madrid iç sahada maç başına 0,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%63
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%10
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,24 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,00.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%68
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,24 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,00.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Real Madrid — Athletic Club · Kuponperest