KuponperestV2
25 Eylül Pazartesi · 21:00
Real Betis
4-0Maç sonucu · İY 0-0
Levante UD

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,09

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%59
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%17
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%83
2.5 üst
%57
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.64.62.50.90.20.1
19.09.95.21.80.50.1
29.39.95.31.90.50.1
36.36.83.61.30.30.1
43.23.51.80.70.20.0
51.31.40.80.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 95%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%83
Geçmiş frekans%80
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%52
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Betis 1620, Levante UD 1594.
  • Real Betis iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,86 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1594).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1594, Real Betis 1620.
  • Levante UD deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Betis 1620, Levante UD 1594.
  • Real Betis iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,86 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1594, Real Betis 1620.
  • Levante UD deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,04, Levante UD 1,07).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,04, Levante UD 1,07).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,04, Levante UD 1,07).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,04, Levante UD 1,07).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,04, Levante UD 1,07).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,04, Levante UD 1,07).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Real Betis son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,04, Levante UD 1,07).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Real Betis son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Real Betis 2,04, Levante UD 1,07).
  • Real Betis son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Real Betis son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven57/100Orta risk
  • Real Betis son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Levante UD son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Real Betis kalesini maçların %17'inde, Levante UD %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven54/100Orta risk
  • Real Betis için beklenen gol: 2,04.
  • İç sahada maç başına 1,86 gol üretiyor.
  • Levante UD deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven41/100Yüksek risk
  • Real Betis için beklenen gol: 2,04.
  • İç sahada maç başına 1,86 gol üretiyor.
  • Levante UD deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • Real Betis için beklenen gol: 2,04.
  • İç sahada maç başına 1,86 gol üretiyor.
  • Levante UD deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven58/100Orta risk
  • Levante UD için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Real Betis iç sahada maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Real Betis iç sahada maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven70/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Real Betis iç sahada maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%47
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Real Betis — Levante UD · Kuponperest